Jste zde

30/06
2017

Degustace potmě-Vinárna U Dvou přátel,Jana Růžičky 1234/4, Praha 4- Kunratice

Zveme Vás na jedinečný večer, kdy si budete moci po tmě vychutnat naše sudová vína a odhalit tak ještě pečlivěji jejich vůni a chuť. Degustace po tmě bude trvat necelou hodinku, ochutnáte všechna naše sudová vína včetně růžového. Po skončení hlavní degustace dostane každý stoleček malou svíčku a další výběr vína je už čistě na Vás. K příjemnému posezení při svíčkách nám pak budehrát živá klavírní hudba v podání nevidomé Rachel Skleničkové.

Rachel Skleničková je velmi talentovaná mladá klavíristka, jejíž všestranné nadání jí zavedlo třeba na akce Světlušky, Prague Proms a v roce 2016 i Pražské jaro. Doprovází sólové zpěváky, ale věnuje se i mnoha dalším aktivitám spojeným právě s hudbou. Rachel je od narození nevidomá.

Ochutnáte postupně tato vína:
Ryzlink vlašský
Ryzling rýnský
Chardonnay
Irsai Oliver
Merlot rosé
Dornfelder
Merlot

K dispozici bude malé občerstvení sloužící i jako neutralizace chutí mezi jednotlivými vzorky. (chleba, měkký sýr)

Zážitková degustace po tmě začne v 19:30, příchod nutný nejpozději v 19:15!!
Vstupné na tento večer je 150,-/os

[V případě, že se zážitkové degustace nebudete chtít účastnit, ale rádi byste dorazili později, od 20:30 dál na posezení při svíčkách, vstupné bude 60,-/os. Tato možnost bude platit pouze v případě, že se prostor nenaplní a není možná rezervace předem. V případě zájmu se zastavte/zavolejte přímo večer, zda je možné se dostavit.]

Místa je nutné rezervovat. 704 191 103, popř.osobně ve vinárně.

Vyskočit nahoru