Jste zde

7.4.2015

Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů

Vážení,

ráda bych Vás jménem Univerzity Karlovy pozvala na Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů.

Akce se bude konat v sobotu 11.4.2015 v historických prostorách Karolina na Ovocném trhu 3, Praha 1. Celý den bude věnován nejen celoživotnímu vzdělávání, Univerzitě třetího věku, profesnímu vzdělávání či vzdělávání pro cizince, ale také vzdělávání po síti, či Juniorské univerzitě. Program bude zajímavý také pro absolventy, kteří se například mohou dozvědět o fakultních aktivitách pro absolventy, na místě si zařídit členskou kartičku do Klubu Alumni UK, ze které plynou různé výhody, navštívit bude možné také přednášky významných absolventů, jako je například MUDr. Karel Ježek, Ph.D., neurofyziolog spolupracující v týmu s držiteli Nobelovy ceny.

Pestrý bude také doprovodný program.  Nabídnout můžeme prohlídky nového muzea UK zdarma, komentované prohlídky také Karolina, představení historické skupiny, koncert studentského sboru, program pro děti, ukázky studijních oborů v praxi atd.

Přítomen bude také pan rektor Univerzity Karlovy Prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA. Setkat se také budete moci s prorektorkou pro studijní záležitosti doc. MUDr. Milenou Králíčkovou, Ph.D., která Vás, Vaše kolegy i žáky srdečně na akci zve v dopise v příloze.

Pro návštěvníky se speciálními potřebami bude připraven stánek se školenými pracovníky, kteří jim mohou pomoci nejen na místě, ale také informovat o pomoci při studiu (bezbariérovost, asistenti apod.).

Mgr. Eva Rovná

Univerzita Karlova v Praze

Rektorát, Informační, poradenské a sociální centrum

Celetná 13, Praha 1, 116 36

Více informací se dozvíte na www.denczv.cuni.cz nebo www.festivalabsolventu.cuni.cz.

Vyskočit nahoru