Jste zde

Výbory a komise

Kontrolní výbor
1. Mandík Miloslav ml., MUDr.             předseda
2. Aschenbrenerová Jaroslava
3. Krejbich Tomáš
4. Matoušek Milan
5. Mydlarčík Svatomír, Ing.
6. Píchová Ladislava
7. Zeman Petr
8. LANGR Miloš Ing.
9. HYLENA Ladislav.
Finanční výbor
1. POTLUKA Oto, Ing.                              předseda
2. Vraný Jiří
3. Běhalová Božena, Ing.
4. Beranová Magdalena
5. KOVÁŘ   Jan, Ing.
6. Vaníček Vilém
7. Weiszová Silvie
8. PUBRDLE Tomáš
9. HORKÝ Vladimír
Stavební komise
1. Vrba Jaroslav Ing.                                předseda
2. Váchal Tomáš
3. Vágner Jaroslav, Ing.
4. Vaníček Vilém
5. Weiszová Silvia
6. Zounek Jan
7. GOLL Milan
8. KOŘÁN František
9. ŠMÍD Zdeněk
Sociální, bytová a zdravotní komise
1. HILMAROVÁ Petra       PŘEDSEDA
2. JANEČEK Pavel (KDU)
3. Kovaříková Marie
4. Mandík Miloslav st., MUDr.
5. Suchá Eva
6. Mandík Miloslav ml. MUDr.
7. Peštová Jana
Komise pro školství, kulturu a sport
1. HÝŽA Ivan                                                         PŘEDSEDA
2. POTLUKA Oto Ing.
3. Bembová Marie
4. Nová Anna
5. Rybín Petr, Ing.
6. Zemanová Marie
7. LANGROVÁ Petra
8. BĚHAL Vladislav Ing.

Komise životního prostředí
1. HNĚTKOVSKÝ  Jan                                         PŘEDSEDA
2. Vízková Eva, Ing.                zeleň
3. Sládek Ivan                             zeleň
4. Macháček Miloš, Ing.         zeleň
5. JAKOUBEK František               zeleň
6. KAHOUN Ladislav                                zeleň
7. ROSÍK Luboš                             zeleň
8. HOBZA Milan, Ing. Doc.           zeleň
KOMISE DOPRAVY

  1. VRANÝ Jiří                                      PŘEDSEDA
  2. KUČEROVÁ Věra
  3. KOŘÁN František
  4. ANDLT Jan
  5. MALIŇÁK Ervín
  6. MÜLLER Bohumil
  7. KRIŠTUFEK Zdeněk
  8. KRAUS Radim
  9. HOBZA Milan Ing.

REDAKČNÍ RADA
1. MYDLARČÍK Svatomír Ing.                            Šéfredaktor
2. ALINČOVÁ Lenka Ing.
3. KABELOVÁ Ivana Ing.
4. VOŘÍŠKOVÁ Jitka
5. JURÁNEK Josef Ing.
6. HILMAROVÁ Petra
7. HÝŽA Ivan
8. PREISS Martin
Sbor pro občanské záležitosti
1. Pešková Marie
2. Kovářová Jaroslava
PŘESTUPKOVÁ KOMISE

  1. VANĚČKOVÁ Ilona JUDr.
  2. VOŘÍŠKOVÁ Jitka
  3. PLAČKOVÁ Jana
gotop