Prosincové akce v RC u Motýlků

MČ Praha Kunratice a rodinné centum u Motýlků Přejí příjemné podzimní dny a zveme vás na zajímavé prosincové akce v rodinném centru:
Středa 5. prosince17:30 – 18:30 hod. Hledáme MIKULÁŠEHledejte Mikulášovy stopy! Vydejte se s dětmi na procházku po Kunraticích a najděte jeho stopy, které Vás dovedou do našeho centra, kde se svojí družinou odpočívá ... zde se děti setkají s Mikulášem, který o nich ví všechno a za statečnost si něco odnesou :o)) Přijít můžete kdykoliv mezi 17:30 až 18:30 hod.Cena 100 Kč zahrnuje dárkový balíček pro 1 dítě. Rezervace a platba je nutná předem do středy 30. listopadu. Přijít s platbou můžete v době otevření herny pro veřejnost (dětské "hříchy" prosím zašlete na e-mail rc-umotylku@zitspolu.cz)
Neděle 9. prosince10 - 18 hod. VÁNOČNÍ RODINNÝ JARMARKPřijďte nakoupit vánoční dárky a příjemně prožít adventní neděli i s celou rodinou. V nabídce jsou rukodělné výrobky: dekorace, bytové doplňky, keramika, šperky, hračky; knížky, textil, cukroví a mnoho dalšího k prodeji! Doprovodný program: tvůrčí dílny, písničky, tancování. Občerstvení pro malé i velké.  Prodejní místa i program jsou pod střechou rodinného centra, Klubu seniorů a Junáka – akce se koná za každého počasí. Vstupné dobrovolné zahrnuje lístek do losování dárků pro návštěvníky.

Program:10 hod. Otevření Jarmarku pro návštěvníky všeho věku a chutí10:30 - 11 hod. Vystoupení dětí z kurzu rodinného centra11 - 11:40 hod. Oblíkací pohádka - pro děti od 2 do 99 let"Milé děti, řekněte svým rodičům, že tento les není jenom zelený... Je to les, kde nelezou stonožky, ale ponožky, kde nerostou maliny, ale holiny a srnky perou trenky... " Pohádku o tom, zda šaty dělaj člověka Vám zahrají Markéta Dvořáková a René Vitvar. (autorská pohádka o oblečení, která je o tom, proč ho vlastně nosíme, jak se o něj máme starat a přitom mít na paměti, že šaty nejsou na světě to nejdůležitější. A také o tom, že ve světe oblečení můžou ožít třeba i kšandy.)(přestávka)13 - 13:30 hod. Losování dárků pro návštěvníky 1. kolo13:30 - 14 hod. Vystoupení dětí z kurzů rodinného centra(přestávka)15:30 - 16 hod. Roztančené písničky hraje Petr Nedvěd a spol.(přestávka)17 - 17:30 hod. Pohádkový muzikál Kouzelné sáňky - Petra Nedvěd s dětmiVánoční koledy – společné zpívání17:30 - 18 hod. Losování dárků pro návštěvníky 2. kolo (změna programu vyhrazena)
www.rc-umotylku.czwww.zitspolu.cz