BŘEZEN v rodinném centru U MOTÝLKŮ

Rodinné centrum U Motýlku Vás srdečně zve na své březnové akce Golčova 24/7, Praha 4 - Kunratice (ulice za kostelem)
www.rc-umotylku.cz  

 
BŘEZEN v rodinném centru U MOTÝLKŮ
Golčova 24/7, Praha 4 – Kunratice (ulice za kostelem), www.rc-umotylku.cz
 
Pátek 2. března - sobota 3. března 17 – 10 hod. NOČNÍ MOTÝLKOVPřiveďte děti k Motýlkům na noční spinkání! Bereme děti od 3 let a starší (horní hranice neomezená :o) Cena za hlídání včetně stravy: 380 Kč /dítě,  550 Kč / 2 sourozenci. Rezervace je nutná do středy 29. února.
 
Středa 7. března 15:00 – 16:20 hod. MINI DRAMAŤÁČEK
Kurz se zkušenou lektorkou a herečkou pro děti 4-8 let (max.10 let) - hrajeme si, hrajeme, učíme se
a bavíme se :o) Cena: 130 Kč / os, 200 Kč / sourozenci. Rezervace do pondělí 5. března.
 
Čtvrtek 8. března 16:30 - 17:30 hod. VEŘEJNÉ ČTENÍ z knížek ADVENT-ORION www.adventorion.cz spojené s jejich prodejem. Přijďte s dětmi nahlédnout do krásných knížek. Pokud se vám budou líbit, můžete si je na místě zakoupit či objednat. Pro děti je připraveno předčítání, kreslení a drobný dárek z projektu Celé Česko čte dětem: www.celeceskoctedetem.cz, Vstup volný.
 
Neděle 11. března 15 - 18 hod. JARNÍ BURZA
Burza dětského oblečení a potřeb se koná v 1. patře RC.  Rezervace prodejního místa je nutná do pondělí 5. března. Poplatek za prodejní místo je 50 Kč jako příspěvek na provoz RC. 
 
Čtvrtek 15. března 17 - 18 hod.
 
 ŽIDLE PRO HOSTA - VEŘEJNÉ ČTENÍ s Martinou Preissovou a Martinem Preissem
 
Těšte se na veřejné předčítání se známou osobností v našem rodinném centru - dnes jsou to herci manželé Preissovi. Pro děti je připraveno předčítání, kreslení a drobný dárek z projektu Celé Česko čte dětem: www.celeceskoctedetem.cz, Vstup volný.
 
Středa 21. března 15:15 - 16:15 hod.
 
 KRASLICE VOSKOVOU TECHNIKOU - tvůrčí dílna s hlídáním dětí
S dospělými a staršími dětmi budeme vyrábět kraslice voskovou technikou. Pokud přijdete s mladšími dětmi, bude pro ně zajištěno hlídání s výrobou jednoduchých velikonočních zápichů. Vstupné 80 Kč / dospělý, 40 Kč / dítě včetně hlídání. Rezervace nutná do pondělí 19. března.
 
Středa 28. března 15:30 - 16:30 MEDVÍDEK BRUMLA A PES
Akci pro předškoláky a malé školáky pořádáme spolu s Útvarem prevence Městské policie hl.m. Prahy. Policistka bude dětem předvádět s plyšovým medvídkem Brumlou, jak se chovat při setkání s pejskem - interaktivní přednáška s obrázky. Vstup volný pro děti i dospělé. Rezervace do pondělí 26. března.
 
Neděle 1. dubna 10 - 18 hod. JARNÍ RODINNÝ JARMARK
Rukodělné výrobky: velikonoční dekorace, bytové doplňky, keramika, šperky, hračky, oblečení pro malé i velké a mnoho dalšího k prodeji! Doprovodný program: tvůrčí dílny, divadélka, písničky, tancování, šermíři, módní přehlídka. Občerstvení pro každého. Vstupné dobrovolné – losování dárků pro návštěvníky. Všechna prodejní místa jsou pod střechou našeho domečku, program pod stanem, takže se akce koná za každého počasí! V přízemí rodinného centra naleznete hernu pro batolata s přebalovacím pultem a mikrovlnkou pro ohřátí kojenecké stravy. Rezervace prodejního místa je nutná do 20. března. Cena za prodejní místo 100 Kč jako příspěvek na provoz rodinného centra.

Kdo přinese na jarmark prázdnou tiskovou kazetu do našeho sběrného boxu – obdrží lístek do losování navíc zdarma!!! Podpoříte tak nejen naše centrum ale i projekt, který má smysl:
"MÁ TO SMYSL" - PROJEKT ZAMĚŘENÝ NA PODPORU ŠKOLSTVÍ, CHARITY, EKOLOGIE A ZAMĚSTNANOSTI - SBÍREJTE PRÁZDNÉ TISKOVÉ KAZETY A POMOZTE PODPOŘIT DOBROU VĚC I NAŠE RODINNÉ CENTRUM! Máte doma tiskárnu? Nevyhazujte prázdnou tiskovou kazetu do koše, ale vezměte ji s sebou do našeho rodinného centra a odevzdejte ji do připraveného boxu. Uděláte tak dobrou věc pro ekologii, pracovní příležitosti a podpoříte vybrané neziskovky včetně nás - za vybrané kazety získává naše rodinné centrum odpovídající finanční ohodnocení - sběrný box je ve vstupní chodbě našeho centra - více k projektu najdete na www.matosmysl.cz
Aktualizovali jsem pro vás také termíny příměstských táborů v létě 2012, u kterých již najdete i témata – viz http://www.rc-umotylku.cz/akce Registrace již probíhá.
Těšíme se na viděnou :o)
Jana, Pavlína a spol.