Nordic Walking Tour 2011 opět pokračuje v Praze, tentokrát v krásné přírodě Kunratického lesa

Po prázdninové přestávce se seriál Nordic Walking Tour 2011 vrací opět do Prahy. Na poslední akci v Divoké Šárce na trať vyrazili jak 3 leté děti, tak 80ti letí vitální senioři, potvrdila se tak slova odborníků, že nordic walking je sportem doslova pro všechny generace. Před samotným startem všechny účastníky přivítal Prof. MUDr. Josef Veselka, CSc. známý kardiolog- primář ve Fakultní nemocnici v Motole. Zdůraznil důležitost jakéhokoliv pohybu pro celý lidský organismus - chůzi, běh a plavání především. Nyní se setkáme 24. září 2011 v Kunratickém lese, areál restaurace Na tý louce zelený.
Nazujte sportovní obuv, vezměte s sebou rodinu, děti, přátele a kamarády a pojďte se s námi projít! Seriál akcí Nordic Walking Tour pokračuje 24. září 2011 v Kunratickém lese, v areálu restaurace Na tý louce zelený. Registrace účastníků začíná již od 9 hodin a v 10.30 hodin všichni vyrazí na pochod.
Nordic Walking je sport pro širokou veřejnost a trasu v délce 4 nebo 8 km ujde každý! Na místě bude opět půjčovna holí, instruktoři, kteří vám poradí se správným pohybem, nabídka sportovních potřeb, soutěže pro děti, opékaní vuřtů a spousta lákavých cen v tombole! V ceně startovného obdrží každý registrovaný účastník drobné občerstvení na trať, poukázku na opečeného vuřta s chlebem a hořčicí a každé startovní číslo bude slosováno v bohaté tombole. Další podrobné informace o této akci se dočtete na www.prahasportovni.cz či www.cknw.cz.